Gminny Zakład Pogrzebowy

Najwyższa jakość usług w niskich cenach
Profesjonalnie, godnie, z szacunkiem
Całodobowy kontakt 730 840 084 / 570 640 054

Zakład pogrzebowy

Gminny Zakład Pogrzebowy świadczy profesjonalnie, na najwyższym poziomie kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie całego kraju. Jesteśmy dostępni przez całą dobę, gotowi pomóc Państwu w organizacji ostatniego pożegnania bliskiej osoby.

Oferujemy Państwu organizacje i obsługę ceremonii pogrzebowych w rytuale tradycyjnym jak i połączone z kremacją. Zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebów, oraz transportem zmarłych na terenie kraju i zagranicy. W przypadku nagłej śmierci osoby bliskiej za granicą poważnym problemem formalnym i logistycznym okazuje się transport zmarłego do miejsca zamieszkania lub pochowania służymy pomocą. Do każdego pogrzebu podchodzimy bardzo indywidualnie z należytym szacunkiem dla Osoby Zmarłej i zrozumieniem dla najbliższych. Znajdą Państwo u nas wsparcie i pomoc w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z pogrzebem i formalnościami.

Realizujemy międzynarodowy transport zwłok. Biuro Naszego Zakładu Pogrzebowego zlokalizowane jest na terenie Trzebnicy.

Dziękujemy za zaufanie

Usługi

Gminny Zakład Pogrzebowy mający swoją siedzibę w Trzebnicy przy ulicy Milickiej 23, oferuje kompleksową i profesjonalną organizację każdego rodzaju pogrzebu. Jesteśmy w stanie zrozumieć potrzeby rodziny, co pomaga nam sprostać wszelkim napotkanym problemom. Działamy zarówno na rynku dolnośląskim, jak i na ogólnokrajowym. Dokładamy wszelkich starań, aby w tych trudnych dla Państwa chwilach służyć wsparciem i pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej.

Kompleksowa obsługa pogrzebowa

Zobacz usługę

Międzynarodowy transport zwłok

Zobacz usługę

Całodobowa chłodnia

Zobacz usługę

Karawany pogrzebowe

Zobacz usługę

Organizacja styp

Zobacz usługę

Budowa grobowców

Zobacz usługę

Odzież żałobna i dewocjonalia

Zobacz usługę

Kwiaty, wieńce i wiązanki

Zobacz usługę